سیستم شمارش افراد AVC

  • 2969 بازدید
  • چهارشنبه 30 شهریور 1401
  • بدون نظر

 اطلاع از تعداد و نوع تردد در معابر و ساختمان ها و یا عرصه های محیط زیست و بررسی نتیجه آمارها، موجب توان برنامه ریزی مدیران در ابعاد مختلف خواهد شد. این سیستم یکی از روش های تحلیل افزایش ارزش افزوده پروژه های مختلف تجاری، اداری، فرهنگی، اجتماعی، محیط زیست و صنعتی است. اطلاعات دقیق همواره موجب برنامه ریزی برای وصول به اهداف عالی سازمان ها می گردد. در این سیستم بر اساس تکنولوژی های متفاوت اقدام به شناخت دقیق سوژه ها و شمارش تردد در نقاط مختلف می شود.

مشاوره، امکان سنجی و شبیه سازی

تنوع راه حل های متعدد در جهت ایجاد ارزش افزوده در بخش های مختلف اقتصادی وارتقاء چشم گیر فروش محصول و ارائه خدمات در جهان به علم و مدیریت ویژه ایی تبدیل شده است . در این بین ارائه راه کارهای خلاق در جهت ارتقاء امنیت و ایمنی و وصول به اهداف کارفرمایان با ابزار های پیشرفته و هوشمند امروزی به سرعت میسر میگردد. مطالعه و تحقیق ، انتخاب ، پیاده سازی و شبیه سازی هر یک از سیستم ها توسط نرم افزارهای تخصصی قابل اجرا می باشد .

تهیه و تامین تجهیزات

انتخاب برترین محصولات از سراسر جهان و در جهت برآورد نیازهای کارفرمایان، تامین مقرون به صرفه و با شناخت صحیح از امکانات و قابلیت ها، کیفیت و خدمات محصول، قابلیت و روش های یکپارچه سازی در صنایع مختلف و بر اساس الزامات و استانداردهای هر صنعت به صورت جداگانه و  از مبدا کشورهای آسیایی، اروپایی و آمرَیکا در کوتاه ترین زمان ممکن و همچنین به کارگیری صنایع داخلی و الزام توسعه تکنولوژی های نو در این تولیدات و تضمین کیفیت جهت وصول اهداف کارفرمایان

 

اجرا، راه اندازی و آموزش

اجرای کلیه عملیات مهندسی با تاکید بر رعایت استاندارهای بین المللی ، نرم افزارهای آنلاین گزارش وضعیت عملکرد پیمانکار مجری به کارفرما ERP & CRM ، الزام حفظ محیط زیست و قوانین HSE ، تدوین اسناد و داکیومنت های حین اجرای عملیات، آموزش در طول فرآیند عملیات ، تحویل موقت و قطعی با حسن نظر کارفرما و رعایت کلیه قوانین کارگاه در جهت کاهش خسارات احتمالی ، تضمین کیفیت حسن انجام خدمات و عملکرد سیستم پس از اتمام تحویل قطعی در جهت حسن خدمات ارائه میگردد.

هرگونه کپی برداری از مطالب ، عکس ، فیلم بدون ذکر منبع پیگرد قانونی خواهد داشت.