ورود به تلفن آنلاین(تلفن ابری)

  • 2223 بازدید
  • جمعه 16 تیر 1402
  • بدون نظر

تلفن ابری یا تلفن اینترنتی 

با تجهیزات و امکانات ما شما میتوانید در غرفه یا ستاد خود بصورت موقت تلفن داشته باشین 

و از ارتباطات خود لذت ببرید 

 

اگر یک کسب و کار نوپا هستید یا رویدادی دارین : 

برخی کسب و کارها تمایل دارند که در محل خود یک مرکز تلفن داخلی ایجاد کنند، بنابراین به خرید خط تلفن ویپ، نصب و پیاده سازی آن رو می آورند. این دسته از کسب و کارها هزینه زیادی باید بابت خرید خط سیپ ترانک، تجهیزات سخت افزاری، تلفن های ویپ و نصب آن پرداخت نمایند. اگر شما یک کسب و کار نوپا هستید ، مطمئنا بجای هزینه های چند ده میلیونی در ابتدای کار می توانید با خرید خط تلفن اینترنتی و سرویس voip نیاز خود را برطرف کنید.

اگر از نیروهای دورکار استفاده می کنید یا در چند مرکز مستقر هستید

شرایطی را فرض کنید که تیم شما در چند نقطه مستقر شده (شهر یا استان) یا نیروهای شما دورکار هستند. در این شرایط ساماندهی تماس ها از یک سیستم تلفنی سخت و پرهزینه است. اما با خرید تلفن اینترنتی مجهز به سانترال مجازی تمام نیاز شما برطرف می شود. اما در گذشته این امکان برای تیم های کوچک فراهم نبود و اغلب شرکتهای بزرگ از طریق زیرساختهای مخابراتی ارتباط بین شعب خود را فراهم می کردند.

 

 سیستم VoIP از طریق اتصال به اینترنت، امکان تماس‌های صوتی با استفاده از پروتکل IP را مهیا می‌کند. در ادامه، برخی از مزایا و کاربردهای سیستم ویپ در اینترنت هوشمند را مرور می‌کنیم: 1. کاهش هزینه‌ها: سیستم VoIP می‌کند تا هزینه‌های ارتباطات صوتی را در آیونت‌ها به شکل کاهشی کاهش دهد. با استفاده از این فناوری، می‌توانم به صورت رایگان یا با هزینه بسیار کم تماس‌های بین‌المللی و تماس‌های داخلی را انجام دهم. این موضوع برای هزینه های مرتبط با تماس تلفنی و همچنین انتقال و نصب تجهیزات تلفنی سنتی بسیار مفید است.