مزایای تور مجازی

  • 186 بازدید
  • دوشنبه 7 تیر 1400
  • بدون نظر

 

مزایای تور مجازی : 

تور مجازی بدون شک یکی از موثرترین راهکار های اطلاع رسانی و معرفی خدمات و کالاها برای مشاغل و کسب و کارهای مختلف است .مفهوم تور مجازی 360 درجه چندین سال است که پدیدار شده و از آن برای نمایش فراگیر محیط های مختلف بهره گرفته شده است.

در طول این سال ها رفته رفته به امکانات و قابلیت های تورهای مجازی افزوده شده  و نقش اصلی آن از نمایش اماکن به صورت 360 درجه به پکیج های چند رسانه ای اطلاع رسانی تغییر کرده است..

در تورهای مجازی انواع مختلف اطلاعات شامل عکس های ثابت به صورت تکی یا گالری ، کلیپ های ویدئویی به شکل های مختلف ، صدای گوینده برای توضیحات به صورت صوتی و موسیقی ، نقشه جغرافیایی ، پلان ساختمان ها ، اطلاعات متنی ، صفحات وب ، انواع لینک و غیره قابل جایگزاری هستند .

اما مسئله مهم تر که یکی از ویژگی های شاخص تور مجازی است ، نحوه نمایش و چیدمان این اطلاعات در مقابل دید کاربر است .اساس تورهای مجازی تصاویر و کلیپ های 360 درجه است . در هر نقطه روی این تصاویر و کلیپ ها امکان قراردادن فرمت های اطلاعاتی ذکر شده وجود دارد. به نحوی که می توان به شکل دقیق در خصوص جزئیات موجود در تصویر اطلاع رسانی کرد به عنوان مثال چنانچه قصد معرفی یک بیمارستان و مرکز درمانی را داشته باشید با استفاده از تصاویر 360 درجه می توان تمام بخش های مختلف آن و همچنین مسیرهای دسترس به هر بخش را به عنوان اطلاع رسانی و آموزش به مراجعان یا بیماران ارائه داد.

مثالی دیگر در این زمینه معرفی جاذبه های گردشگری است . با تور مجای 360 درجه  می توان علاوه بر ارائه نماهای زیبایی از جاذبه های گردشگری ، مانند یک تور لیدر به معرفی بخش های مختلف آن پرداخت و بینندگان را با جزئیات هر مکان آشنا کرد.

مهم ترین اثر تور مجازی جلب اعتماد مخاطبان و مشتریان به کسب و کار شما است. امکان مشاهده نمای کامل محل کسب و کار شما با جزئیات ، نوعی حس اعتماد و اطمینان را برای مشتریان به وجود می آورد . قابلیت اطلاع رسانی دقیق و جزئی بر روی بخش های مختلف تور نیز کمک میکند تا هر آنچه فکر میکنید برای ارائه به مخاطبان حائز اهمیت است قابل ارائه و معرفی باشد . تمام ویژگی های مثبت تور مجازی در کنار قیمت مقرون به صرفه تهیه و ساخت آن ، آن را تبدیل به راه حلی مناسب و هوشمندانه برای فعالیت های برند سازی و تبلیغات کسب و کار ها می کند. گروه یکتا با نیروهای مجرب در طراحی و تولید تور مجازی 360 درجه آماده ارائه خدمات به شما می باشد . جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در ارتباط باشید .

هرگونه کپی برداری از مطالب ، عکس ، فیلم بدون ذکر منبع پیگرد قانونی خواهد داشت.