لیزر گرافیک Leser Graphic

  • 3681 بازدید
  • چهارشنبه 30 شهریور 1401
  • 2 نظر

دستگاه ليزر گرافیک با قابليت اتصال حافظه SD و نمايش اشکال متحرک و نوشته ها با حروف فارسي يا ساير زبانها بر روي ديوار يا هر مانع ديگري شما مي توانيد نوشته هاي حاوي تبليغ مغازه و فروشگاه خود را بر روي ديوار روبرويي بياندازيد و تبليغي در وسعت بزرگ و چشمگير داشته باشيد.
شما مي توانيد بوسيله نرم افزار اين دستگاه تصاوير و نوشته ها و انيميشن هاي متحرک جالبي ساخته و بر روي ديوار بياندازيد يا بوسيله دستگاه دودساز آنها را بصورت سه بعدي در فضا جاندار کنيد.
قابل استفاده در داخل و خارج از منزل يا محيط کار ، براي تبليغ و معرفي و جذب مشتري يا انرژي دادن به ميهماني هاي خصوصي و خانوادگي و جشن و ازدواج و مراسم مشابه .
يکي از بهترين وسيله هاي براي تبليغات و مناسب براي مقاصد تجاري و معرفي حراجي ها و کالاها در فروشگاهها و پاساژها و نمايشگاهها و مراکز تجاري و تفريحي و مراکز خريد و مجتمع ها و کافي شاپ ها و کارآمد براي برگزارکنندگان .

شما نوشته يا لوگوي کمپاني و شرکت خود را بصورت نور ليزر به زير پاي عابرين يا کف پياده رو يا ديوارهاي عريضي که در معرض ديد عابرين پياده قرار دارد بياندازيد و مطمئن باشيد که نظر آنها را صد در صد به سمت ان نوشته يا تصوير متحرک جلب خواهيد نمود و تبليغي راحت و در عين حال کارآمد خواهيد داشت .

 

 

 

 
 

 

  • cheghadr ziba bud taghdim be pesare azizam ke nafasam be nafasesh bande

  • رضا جون تو منادى عشق و دوست داشتن و آدميتى. تو قلبم جا دارى. افسوس ميخورم دو سال پيش كه تو فرودگاه ديدمت روى ماهتو نبوسيدم.

هرگونه کپی برداری از مطالب ، عکس ، فیلم بدون ذکر منبع پیگرد قانونی خواهد داشت.