پروژه AcarVadi استانبول

  • 2504 بازدید
  • شنبه 25 دی 1400

معرفی مختصر خانه های جنگلی AcarVadi در بیکوز استانبول

خانه های جنگلی AcarVdi، واقع در Acarkent  بیکوز استانبول، در زمینی به مساحت ۵۰۰۰ متر مربع از ۴۸ واحد آپارتمانی در ۳ بلوک ۴ طبقه تشکیل شده است، در هر طبقه ۴ آپارتمان وجود دارد. واحدها به صورت سه خواب و چهار خواب طراحی شده اند که واحد های ۱+۳  در متراژ ۲۶۶ متر مربع و واحد های ۱+۴ از متراژ  ۳۰۰ تا ۳۵۰ متر مربع طراحی شده اند. این پروژه از نظر معماری دارای سبک مدرن و از نظر تراکم جزو پروژه های کم تراکم به شمار می رود.

امروزه با افزایش جمعیت و تراکم کیفیت زندگی نیز کاهش می یابد، اما در این پروژه علاوه بر اینکه منطقه با درختان جنگلی احاطه شده است، در قسمت بام پروژه نیز بصورت Roof Garden طراحی و اجرا گردیده که به صورت مجزا به آپارتمانهای طبقه آخر اختصاص داده شده اند. به طور کلی AcarVadi Evleri در منطقه سرسبز و اکسیژن دار استانبول، نزدیک مرکز شهر و به دور از جمعیت واقع شده است.

امکانات خانه های جنگلی AcarVadi

ساکنین این پروژه علاوه بر امکانات داخلی مجتمع ( از جمله امنیت ۲۴/۷ ، امنیت با دوربین، پارکینگ روباز، پارکینگ داخلی، مخزن آب، ژنراتور، گرمایش مرکزی، تهویه مطبوع Luxury Feature Split، حمام مستر لوکس، اتاق رختشویی، بالکن،آسانسور ،سونا ،حمام ترکی ،مرکز تناسب اندام لوکس، سالن تئاتر ) از امکانات مجموعه آجارکنت نیز بهره مند می باشند. ساکنین این مجموعه همانند ساکنین خانه های ویلایی محله آجارلار می توانند از امکانات امنیتی و رفاهی و نیز فروشگاهی داخل مجموعه بهره مند شوند

هرگونه کپی برداری از مطالب ، عکس ، فیلم بدون ذکر منبع پیگرد قانونی خواهد داشت.