قوانین و مقررات

  • 2145 بازدید

قوانین و مقررات وب سایت نمایشگاه مجازی و تور مجازی  استودیو گلدن

 

:: مسئولیت و عواقب اطلاعات غرفه های موجود در وب سایت نمایشگاه مجازی و تور مجازی  استودیو گلدن ، متوجه غرفه داران می باشد و نمایشگاه مجازی و تور مجازی  استودیو گلدن مسئولیتی را در قبال این مطالب و ویدیوها نمی پذیرد.

:: وب سایت نمایشگاه مجازی و تور مجازی  استودیو گلدن به دنبال رضایت کامل کاربران گرامی است. اگر به هر دلیلی رضایت کاربران از ارائه خدمات حاصل نشد، می توانند مراتب را در هر زمان که مایل باشند به یکی از راه های ارتباطی موجود در بخش ” تماس با ما” ارسال و در اسرع وقت پاسخ خود را دریافت نمایند.

:: اطلاعات شرکت های ثبت شده در سامانه هوشمند نمایشگاه مجازی و تور مجازی  استودیو گلدن که از طریق وب سایت رسمی نمایشگاه مجازی و تور مجازی  استودیو گلدن اختیار کاربران قرار گرفته، توسط خود صاحبان شرکت ها بارگذاری شده و نمایشگاه مجازی و تور مجازی  استودیو گلدن هیچ گونه مسئولیتی در قبال صحت و سقم آن ها ندارد.

:: وب سایت نمایشگاه مجازی و تور مجازی  استودیو گلدن هیچ گونه مسئولیتی در قبال محتوای وب سایت ها یا وبلاگ هایی که ارتباط به آنها از طریق آگهی و یا لینک در وب سایت نمایشگاه مجازی و تور مجازی  استودیو گلدن شکل می گیرد، را نمی پذیرد.

:: هر گونه استفاده از محتوای وب سایت نمایشگاه مجازی و تور مجازی  استودیو گلدن فقط با اطلاع قبلی و اجازه کتبی مسئولین نمایشگاه مجازی و تور مجازی  استودیو گلدن ، امکان پذیر می باشد. براى اخذ اجازه کتبی لطفا به یکی از راه های ارتباطی موجود در بخش ” تماس با ما” با مدیریت تماس بگیرید. نقل قول از محتوای وب سایت نمایشگاه مجازی و تور مجازی  استودیو گلدن برای وب سایت ها و وبلاگ های شخصی که منافع غیر تجاری را دنبال می کنند، تنها با ذکر منبع مجاز است.

:: شرکت ها متعهد می‌شوند هرگونه تغییر در مشخصات فردی خود را در اسرع وقت در وب‌ سایت نمایشگاه مجازی و تور مجازی  استودیو گلدن اصلاح نماید. در غیر این‌صورت این وب‌ سایت هیچ مسئولیتی در قبال تبعات ناشی از عدم صحت اطلاعات موجود نخواهد داشت.

:: سایت نمایشگاه مجازی و تور مجازی  استودیو گلدن تابع کلیه قوانین موضوعه کشور به خصوص قانون تجارت الکترونیک است لذا نقض هر رفتاری که متضمن نقض هریک از قوانین کشور باشد مجرمانه تلقی میگردد و قابل پیگیری است .

 

قوانین تبلیغات

:: از پذیرش اطلاعات سایتهای شرکت هایی که حاوی تصاویر و مطالب غیر اخلاقی و همچنین مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران معذور هستیم.

:: در صورت تغییر در ماهیت اطلاعات شرکت های ثبت نام شده، بدون هماهنگی یا هر موردی که به نحوی سوء استفاده از تبلیغات در نمایشگاه مجازی و تور مجازی  استودیو گلدن باشد نمایش غرفه آنها بلافاصله و بدون اخطار قطع خواهد شد و سایت نمایشگاه مجازی و تور مجازی  استودیو گلدن هیچ مسئولیتی در قبال عودت وجه ندارد.

:: قبل ار انجام ثبت نام، آدرس وب سایت، محصولی و ویدیویی را که مایل به ارائه آن هستید در اختیار ما قرار دهید تا آنرا از جهت تطابق با قوانین سایت مورد بررسی قرار دهیم.

:: مسئولیت شعارها، مطالب و تصاویر استفاده شده در غرفه بر عهده سفارش دهنده میباشد و تصاویر یا محتوای آگهی می بایست مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد.

:: در صورتیکه دستور قضایی یا اخطاری توسط نهادهای قضایی یا نظارتی نسبت به حذف یک غرفه به مسئولین سایت ابلاغ شود، غرفه فوق از سایت حذف شده و مسئولیت خسارت یا موارد حقوقی آن بر عهده شرکت ثبت نام کننده خواهد بود.

 

اطلاعات و ویدیوهای غیر مجاز

:: هر نوع اطلاعات و ویدیوهای سیاسی، اجتماعی یا مذهبی ( مانند انتخابات انجمن‌ها و … ) که جنبه تجاری نداشته باشد.

:: برنامه عبور از فیلتر و یا اکانت VPN

:: نصب آنتن ماهواره و یا اینترنت ماهواره‌ای

:: برنامه و یا آموزشهای hack crack و یا شکستن قفل

:: فروش برنامه های نرم افزاری و یا کتابهای فاقد مجوز قانونی ( copyright )

:: فروش جزوات درسی بدون اجازه از مرجع مربوطه

:: اطلاعات و ویدیوهای شبکه‌های هرمی Network Marketing و یا مباحثی شامل پولدار شدن و مانند آن

:: هر نوع مسابقه و یا قرعه کشی (با جایزه و یا بدون جایزه)

:: فروش مکمل های ورزشی

:: هر نوع اطلاعات و ویدیوهای مرتبط با همسریابی، مشاوره خانوادگی و یا سایتهای دوستیابی

:: ارائه فاکتور و پیش فاکتور جهت اخذ وام ، حذف سهم بیمه کارفرما و مشابه آن

:: درخواست دریافت مبلغ به هر عنوان در متن اطلاعات و ویدیوها

:: درج شماره حساب در متن آگهی

:: اطلاعات و ویدیوهایی که شائبه کلاهبرداری در آن مشاهده شود

 

قوانین درج ویدیو

در مورد درج اطلاعات و ویدیوهای استخدام، ارائه موارد زیر ضروری است:

عنوان شغلی مورد نیاز

نام کامل شرکت استخدام کننده

آدرس دقیق شرکت

شماره تلفن ثابت به همراه نام شخص پاسخگو

رعایت کلیه قوانین عمومی و عرف در کشور (مانند موارد زیر) جهت تایید اطلاعات و ویدیوها لازم است:

اطلاعات و ویدیوها نباید موجب توهین به ادیان رسمی کشور ، آداب ، رسوم ، قومیتها ، لهجه ها و گویشهای مختلف شود .

در اطلاعات و ویدیوهای یک کالا و یا خدمات خاص نباید تلویحا و تصریحا کالا و یا خدمات مشابه دیگر نفی شود.

اطلاعات و ویدیوها نباید تولیدات داخلی را بی ارزش نماید.

استفاده ابزاری از زن در اطلاعات و ویدیوها ، درج عکس صورت اشخاص و یا عکس بانوان و یا استفاده از عکس کودکان برای معرفی کالا و خدمات ، که مخاطب آن کودکان نیستند، مجاز نیست.

غلط نویسی و غلط گویی مجاز نیست.

هرگونه کپی برداری از مطالب ، عکس ، فیلم بدون ذکر منبع پیگرد قانونی خواهد داشت.