دموی مشاور املاک مجازی

  • 1125 بازدید
  • چهارشنبه 28 مهر 1400
  • بدون نظر

مقدمه توضیح پروژه :

شما خریدار و فروشنده عزیز می توانید از قسمت اول مکان و موقعیت جغرافیایی پروژه را نظارگر باشید و از قسمتهای تور مجازی در کلیه مکانهای پروژه حرکت کنید و از تمامی جزئیات و کلیات ملک همچون واقعیت بازدید نمائید و حتی از قیمت و جنس اشیا و ... اطلاعات کسب کنید و هرگونه سئوال با قسمت کارشناس فروش در ارتباط باشید .

 

نمایش آنلاین پروژه

 

   موقعیت جغرافیایی پروژه

 

تور مجازی مدل اینتراکتیو

در اکثر پروژه ها برای بازدید نزدیک از ملک ، با توجه به اعم مشکلات نظیر ناهماهنگی ها یحتمل بلاخص حضور خریدار در سایر کشورها و هزینه های بالای سفر و اقامت و... نیاز به درخواست بازدید و گذراندن این پروسه کاری ، طاقت فرساست .
با سرویس هوشمند سازی املاک شما می توانید به راحتی پروژه انتخابی خود را در دیدهای سه بعدی اینتراکتیو مشاهده و بررسی کنید .
با استفاده از تکنولوژی منحصر بفرد می توانید کلیه امکانات و تجهیزات و سایر ... بصورت سه بعدی حس کنید و همچنین با تکنولوژی و امکانات جانبی آن می توانید محیط اطراف ساختمان را بدون حضور در محل بطور کامل مشاهده و با خیال آسوده تصمیم گیری کنید .

  

 کانتر مشاور آنلاین پروژه:

در این قسمت پس از بازدید پروژه در بالا ، مشاور ما پس از ارسال پیام از طریق چت آنلاین پشت کانتر ما بصورت صوتی و تصویری شروع به جلسه آنلاین با حضور مالک و مدیر فروش و غیره خواهد کرد.

     مشاور آنلاین کلیک کنید

مشاور آنلاین کلیک کنید

مشاور آنلاین کلیک کنید

مشاور آنلاین کلیک کنید

مشاور آنلاین کلیک کنید

                 

هرگونه کپی برداری از مطالب ، عکس ، فیلم بدون ذکر منبع پیگرد قانونی خواهد داشت.