رجیستری نمایشگاهی و مراسم (REG)

  • 1040 بازدید
  • یکشنبه 3 مهر 1401
  • بدون نظر

ریجستری یا ثبت نام نمایشگاه و مراسم 

 

گروه یکتا انجام کلیه ی عملیات ثبت نام تا گزارش پس از نمایشگاهی را با آخرین متولوژی های روز دنیا و با جدیدترین روش های برنامه نویسی و بهره برداری از سخت افزارهای مناسب و تکنولوژی های جدید، انجام میدهد.
 

گروه یکتا با انجام فرآیند ثبت نام مکانیزه ی تمامی بازدیدکنندگان رویدادهای نمایشگاهی، ضمن ارتقای نظم و پرستیژ برگزاری این رویدادها، از این رهگذر اطلاعات مفیدی از کمیت و کیفیت حضور بازدیدکنندگان را دراختیار برگزارکننده و غرفه داران قرار میدهد.

غرفه داران با استفاده از اسکنرهای قابل حمل (بارکدخوان سبک) و پس از اسکن بارکد روی کارت شناسایی بازدیدکنندگان، اطلاعات ایشان را به صورت آنلاین بر روی سامانه ی ثبت نام ردپا ملاحظه می کنند. این اطلاعات پس از اسکن بصورت اتوماتیک در حافظه ی سامانه ذخیره شده و به جهت بهره برداری و گزارش گیری در فرمت های مختلف (اکسل، اوپن آفیس و...) قابل استفاده خواهند بود.

 

مشخصات و مزایا

ثبت نام Online  و Onsite بازدیدکنندگان نمایشگاه

جهت سهولت و جلوگیری از ازدحام بازدیدکنندگان رویداد های نمایشگاهی، ثبت نام ایشان به سه روش انجام میگیرد.

1-ثبت نام از طریق وب سایت: از آنجا که برخی از بازدیدکنندگان انتظار دارند که بتوانند به راحتی قبل و یا در هنگام برگزاری نمایشگاه ثبت نام آنلاین کنند، ایشان میتوانند با مراجعه به سایت نمایشگاه و یا با استفاده از گوشی های هوشمند خود ثبت نام نموده و بلافاصله کد پیگیری خود را دریافت نمایند، این کد در محل نمایشگاه جهت دریافت کارت شناسایی قابل استفاده خواهد بود.

2-سیستم های هوشمند ( استندهای هوشمند، تبلت ها و صفحه های لمسی): بازدیدکنندگان رویدادهای نمایشگاهی میتوانند از طریق سیستمهای هوشمند مستقر در محوطه نمایشگاه، با درج اطلاعات مورد نیاز در سامانه ی ردپا ثبت نام نموده و بلافاصله کد پیگیری خود را دریافت نمایند، این کد در ایستگاه های ثبت نام، جهت دریافت کارت شناسایی قابل استفاده خواهد بود.

3-فرم های چاپی و اپراتورهای ثبت نام: نیرو های آموزش دیده در محل نمایشگاه و عموما در درب های ورودی از بازدیدکنندگانی که امکان استفاده از سیستم های هوشمند را ندارند با استفاده از فرم های چاپی و ورود اطلاعات ایشان در سیستم، ثبت نام به عمل آورده و بلافاصله کارت شناسایی را چاپ و تقدیم میکنند.

 

کلیه فرم ها با ظرافتی طراحی گردیده که در کمترین زمان بیش ترین اطلاعات را از بازدیدکنندگان دریافت نماییم.

 

سامانه ی آرتیمو قابلیت های بسیاری را جهت مدیریت اطلاعات بازدیدکنندگان در اختیار غرفه داران قرار میدهد از این بین میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

مدیریت حضور بازدیدکنندگان و مشاهده اطلاعات بازدیدکننده به هنگام گفت و گو با ایشان

امکان اسکن بارکد بج های نمایشگاهی و دریافت آنلاین اطلاعات مراجعین

امکان مشاهده و دریافت لیست اطلاعات بازدیدکنندگان غرفه از طریق پنل وب سایت

امکان ارسال کاتالوگ مشارکت کننده به بازدیدکنندگان علاقه مند به گروه های کالایی خاص

امکان ارسال پیام کوتاه و ایمیل به بازدید کنندگان علاقه مند به زمینه فعالیت مشارکت کننده

 

 ورود به سامانه ریجستری نمایشگاه و مراسم

هرگونه کپی برداری از مطالب ، عکس ، فیلم بدون ذکر منبع پیگرد قانونی خواهد داشت.