تور مجازی املاک و مستغلات

  • 1048 بازدید
  • دوشنبه 3 اردیبهشت 1403

تور مجازی املاک و مستغلات :

تلاش برای انجام معاملات و عرضه املاک موجود برای فروش یا اجاره از اهداف اصلی و دغدغه های فعالان صنف املاک می باشد.

مشتریان تلاش دارند تا با دیدن تعداد بیشتری از ملک های موردنظرشان ، دامنه حق انتخاب خود را فراتر کرده و با خاطری آسوده تر خانه، ویلا ، مغازه و یا هر نوع ملک دیگر مد نظرشان را انتخاب کنند.

از سوی دیگر فرآیند نمایش تک تک املاک موجود و قابل عرضه برای مشاورین املاک فرآیندی زمان بر و بعضا دشوار است.

امروزه در کشور های پیشرفته جهان تکنیک عکاسی 360 درجه و تور مجازی به کمک حرفه خرید و فروش املاک و مستغلات آمده است.

با بهره مندی از تور مجازی میتوان از املاک موردنظر تصاویر 360 درجه تهیه نمود و پوشش کاملی از فضاهای داخلی و بیرون املاک را در قالب بازدید مجازی به بازدید کنندگان ارائه نمود به عنوان مثال در تور بازدید مجازی از یک خانه میتوان از بخش های بیرونی آن شامل بیرون ساختمان ، پارکینگ ،راهروها ، آسانسور و همچنین فضای درونی خانه شامل اتاق ها، سالن پذیرایی ، آشپزخانه و سایر امکانات عکس 360 درجه تهیه نمود.

پس از اتصال این تصاویر به یکدیگر در قالب تور مجازی بینندگان قادر هستند تا تمام فضای خانه را مشاهده نمایند و با جزئیات ملک به صورت کامل آشنا شوند.

از مزایای تور بازدید مجازی برای املاک صرفه جویی در زمان انجام معاملات ، دسترسی راحت به طیف وسیع تری از املاک دلخواه برای مشتریان ، راحت تر بودن فروشندگان املاک از بابت اینکه تعداد زیادی از افراد قبل از معامله به ملک آنها که بعضا محل زندگی فعلی آنها است مراجعه نمیکنند ، در دسترس بودن تور مجازی ملک آنها از هرجا و در هر ساعت و عدم نیاز به تعیین نمودن زمانی خاص برای بازدید ، امکان ارائه بهترین و مرتب ترین نما از وضعیت ملک و ... میباشد.

با هزینه ای اندک امکان بهره مندی از ویژگی های مفید تور مجازی برای کسب و کارهای مرتبط بت خرید و فروش املاک فراهم میگردد و این مسئله مطمئنا گامی مفید در رونق این صنعت خواهد بود.

سامانه آرتیمو به عنوان یکی از با سابقه ترین و با تجربه ترین مجموعه طراحی و تولید تورهای مجازی در ایران می باشد  که مفتخر است تا به بهترین شکل ممکن فروشندگان، اجاره دهندگان و مشاورین املاک محترم را در تولید تور مجازی املاک یاری دهد.

محمد امینی رضا کریمی فرناز جعفری
تماس تصویری رایگان
پاسخگویی آنلاین
 logo

تماس صوتی تصویری رایگان

پاسخگویی به سوالات، انتقادات، پیشنهادات قبل و پس از خرید
همین الان با ما تصویری رایگان بگیرید

شماره موبایل تان را وارد نمایید

واحد فروش
واحد پشتیبانی
تماس صوتی تصویری
گروه یکتای ایرانیان
Instagram instagram logo
Telegram telegram logo
Aparat aparat logo
مکالمات شما
در حال برقراری ارتباط مرورگر با سرور...
در حال برقراری ارتباط با سرور...
خطا: به مرورگر اجازه ی دسترسی به دوربین و میکروفن را بدهید!
ارتباط شما با موفقیت برقرار شد!