تولید تورمجازی اینتراکتیو

  • 818 بازدید
  • چهارشنبه 9 تیر 1400
  • بدون نظر

تور مجازی اینتراکتیو :

تور مجازی به معنای شبیه سازی یک مکان با کمک تصاویر ثابت و فیلم های متوالی است . استفاده به جا از موسیقی ، جلوه های صوتی ، نقشه طبقات و غیره نیز میتواند در به تصویرکشیدن واقعیت تاثیر مثبتی بگذارد .
داشتن زوایای دید گوناگون و امکان گردش و سفر کردن بین این عکس ها تور مجازی نامیده میشود که به شما این امکان را میدهد تا در هر نقطه با اشیای مختلفی که در اطراف شما هستند ارتباط برقرار کنید .
استفاده از تور مجازی در کسب‌وکارها ، یک ایده‌ی جدید و خلاقانه است و کسب‌وکارهای نوظهور و جوان می‌توانند ازین روش برای نشان دادن قابلیت‌های خود، بهره بگیرند ، شرکت یکتانگار در این راه همراه و یاری رسان شما عزیزان است.


تور مجازی نرمال :

در این روزها که فضای مجازی بیشتر از هر چیزی در زندگی روزمره ما کاربرد دارد گشت و گذار مجازی هم می‌تواند به نوبه خود تجربه لذت بخشی از یک مکان را برای ما فراهم نماید. ما در شرکت یکتانگار با به کارگیری بهترین تجهیزات و بروز ترین دانش در زمینه ساخت و تولید تور های مجازی افتخار داریم به عنوان پیشرو در در تهیه سامانه های بازدید مجازی در کشور، لذت دیدار از مراکز تفریحی، توریستی و گردشگری را بدون حضور در آن مکان بدست آوریم . با تور مجازی کاربران می توانند با حس واقعی بدون محدودیت زمانی و مکانی از هر جای دنیا تصاویر محصولات ، خدمات و محیط کسب و کار ها را با نمای 360 درجه با تاثیرپذیری بالا مشاهده کنند .