تری دی مپنگ Projection

  • 425 بازدید
  • دوشنبه 13 شهریور 1402
  • بدون نظر

طراحی و اجرای تری دی مپنگ در ایران 3dmaping

با نرم افزارهای اختصاصی و حرفه ای 

بصورت انحصاری و دارای ثبت مالکیت فکری   

نورپردازی سه بعدی یا تری دی مپینگ ترکیبی از نور و تصویر همراه با صدا و موسیقی است که به واسطه آن می توان احجام و سطوح نامتعارف را به سطوح نمایشی ویدئویی تبدیل کرد و با ارائه تصاویر و طرح های سه بعدی بر روی سطوح هماهنگ با موسیقی مناسب تصاویر نمایشی متفاوتی عرضه کرد.
این سطوح می توانند سطوح پیچیده ی صنعتی ، دکورهای نمایشی و یا نمای ساختمان ها باشند . در تکنیک ویدئو مپینگ تصاویر دو یا سه بعدی مجازی توسط نرم افزارها و سخت افزارهایی بر روی این سطوح بصورت واقعی نقش می بندد و نرم افزار با کنترل پروژکتور می تواند تصاویر را با دقت بالا با سطوح حجم هماهنگ و پخش نماید . تکنیک نورپردازی سه بعدی توسط هنرمندان جهت ایجاد عمق و توهمات نوری / حرکتی جهت جذب مخاطب و یا معرفی برند خاص و یا محصولات آن استفاده می شود.

تری دی مپینگ یک تکنولوژی پیشرفته و مدرن است که به واسطه تری دی مپینگ می توان اشیاء و سطوح نامتعارف را با ارائه تصاویر و طرح های سه بعدی به سطوح نمایشی ویدئویی تبدیل کرد و با ترکیبی از نور و صدا همراه با فیلم و انیمیشن بر روی سطوح هماهنگ با موسیقی مناسب تصاویر نمایشی متفاوتی عرضه کرد .
تکنولوژی تری دی مپینگ این قابلیت را به شما خواهد داد تا بدون عینک های سه بعدی بتوانید تمام سطوح ( هموار و غیر هموار ) تصاویر را به صورت سه بعدی مشاهده کنید .
تری دی مپینگ می تواند نقش پر رنگی در تبلیغات و معرفی محصولات به شیوه های مدرن و جذاب در فضای شهری داشته باشد
برای ساخت و اجرای تری دی مپینگ ابتدا مکان و سطح مورد نظر شناسایی و بررسی می شود و پس از مذاکرات لازم ، تیم طراحی تری دی مپینگ شروع به تولید طرح های گرافیکی سه بعدی می کنند و ما متخصصین شرکت یکتا از پیشرفته ترین تجهیزات و نرم افزارهای گرافیکی سه بعدی برای ارائه بهترین خدمات استفاده می کنیم . برآورد قیمت نورپردازی سه بعدی بستگی به محیط و سطح اجرا ، ابعاد ، تعداد دستگاه های مورد نیاز ، محتوای تیزر تولید شده ، مدت زمان فیلم و … پس از محاسبات کارشناسی مشخص میگردد . 

در صورت نیاز لطفا فول اسکرین نمایید تا بهتر ببینید  

کلیه سفارشات بصورت بی واسطه با تجهیزات کامل صوتی وتصویری این شرکت انجام میشود

برای ثبت سفارش و توضیحات بیشتر با شماره سامانه تماس بگیرین  تشکر