بیل برد 3D

  • 74 بازدید
  • جمعه 16 تیر 1402
  • بدون نظر

فناوری سه بعدی چشم برهنه می تواند جلوه های سه بعدی LED واقعی را بدون عینک سه بعدی یا سایر ابزارهای کمکی جلوی چشمان شما ایجاد کند. در مقایسه با سایر صفحات سه بعدی، بیلبورد LED سه بعدی ما دارای مزایای روشنایی بالا است، نیازی به تکیه بر نور خارجی ندارد و نمایشگر خود می تواند به طور موثر خطوط مولر را پشتیبانی کند. می تواند از تجربه همه جانبه بعد فضایی بدون ایجاد خستگی بصری لذت ببرد.

 

امکانات:

1. حس سه بعدی قوی. با استفاده از فناوری پردازش سه بعدی مجازی جدید جهانی، جلوه خروج با عمق میدان بالا می تواند به 3 متر برسد و رنگ غنی تر است، که می تواند افراد را قادر سازد جلوه های بصری سه بعدی واضح را هنگام مشاهده مستقیم با چشم غیر مسلح به دست آورند.

2. وضوح فوق العاده بالا، وضوح بیلبورد LED سه بعدی ما می تواند تا 1080p، درست مانند تماشای فیلم های HD.

3. بدون سر و صدا در حین کار. بهینه سازی مدار داخلی مصرف برق بیلبورد سه بعدی ال ای دی را تا حد زیادی کاهش می دهد و از حالت اتلاف حرارت اجباری فن برقی دیگر استفاده نمی شود، به طوری که محصول می تواند در حالت بدون نویز کار کند، به خصوص در مواردی که دارای نویز زیاد است. الزامات نویز پس زمینه

4. سبز و صرفه جویی در انرژی. پس از بهینه سازی محصول، ارزش حرارتی خط بسیار کاهش می یابد، که بیش از 40 درصد صرفه جویی در مصرف انرژی نسبت به نمایشگر LED معمولی از همان نوع دارد.

5. رنگ های غنی، بیلبورد LED سه بعدی ما دارای سطح خاکستری 16 بیتی و کنتراست بالا 5000:1 است.

6. کیفیت تصویر واضح و بسیار پایدار است، با نرخ تازه سازی فوق العاده بالا و تکنولوژی تعادل خودکار دمای رنگ سفید فوق العاده قوی.